Tvorba webových stránek na zakázku

Chcete být na internetu vidět? Buďte originální a zapamatovatelní. Vytvoříme Vám moderní responzivní web, který Vás bude skvěle reprezentovat. Postaráme se o spolehlivý provoz i efektivní on-line propagaci. Jednoduchá editace. Možnost zřídit špičkový hosting a emailové schránky. Stovky šablon, modulů a rozšíření.

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Zabýváme se tvorbou webových stránek vytvořených na redakčním systému WordPress, který patří k nejoblíbenějšímu systémů.

TVORBA E-SHOPŮ

Eshopy vytvořené na redakční systém WordPress patří k systémům, které poskytují všechny potřebné funkce pro jednoduchou administraci a vložení platebních modulů.

ADMINISTRACE A SPRÁVA WEBOVÍCH APLIKACÍ

Pravidelná správa webových stránek je doplňková, volně volitelná služba, kterou mohou využít všichni majitelé nově i dříve vytvořených www stránek na redakčním systému WordPress.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Správa sociálních sítí na Facebooku a Instagramu se vším všudy. Péče o firemní facebookové a instagramové profily, tvorba příspěvků, správa reklamních kampaní, zpracování grafiky, nafocení produktů či služeb pro propagaci na sítích.

O NÁS

JSME PROFESIONÁLOVÉ

Jsme flexibilní, máme dlouholeté zkušenosti a vejdeme se Vám do rozpočtu. Rádi se s Vámi sejdeme, napište nám ještě dnes.

NABÍZÍME

CO ZÍSKÁTE

Responzivní design

Administrace

Emailová schránka

Pravidelné zálohování

Pravidelné aktualizace

Úprava vzhledu na míru

Zřízení domény

Webhosting

portfólio

Stránky pro lékařský dům géčko

Vytvořili jsme stránky pro Lékařský dům Géčko České Budějovice.

CENY

Vyberte si co Vám vyhovuje!

Níže uvedené ceny jsou pouze informativní. Veškeré ceny se odvíjejí od rozsahu stránek. Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na míru. Pro ostatní služby Vám rádi připravíme cenovou nabídku po osobním setkání. 

Kontaktujte nás ještě dnes

Nebo pomocí emailu info@dk-it.cz